Konfirmantar 2022


Her kan du finna ein oversikt over dei som vert konfirmert i kyrkjene våre denne våren. Gratulerer med dagen til alle dei flotte ungdommane, og til familiane deira!

Husnes kyrkje Laurdag 23. april kl. 11.00
Adrian Weberg Jensen
Anna Kaldestad Gjerde
April Opsanger
Eline Teigen
Emilia Kleven Volden
Erlend Blokhus
Hanna Medhaug
Ingrid Helene Enes-Slettebakken
Jonatan Kleven Dale
Kevin Hansen Kvernenes
Maximillian Opsanger

Husnes kyrkje Laurdag 23. april kl. 13.00
Kristian Nordnes Røssland
Lars Sandvik Gaasdal
Lars Nistad
Marcus Gravdal Totland
Maren Sandvik Gaasdal
Mariell Bruntveit
Marius Gjerde
Ole Jacob Einvik-Vågen

Husnes kyrkje Søndag 24. april kl. 11.00
Amalie Tveit Tofte
Angelica Petterson Fjelland
Emely Prestnes Ersland
Ida Opedal
Jacob Kloster
Johannes Rørvik Grov
Mia Christopha Rørvik
Mina Dolonen-Marthinussen
Nikolai Sjøvangen
Rikke Sætre-Bjelland
Sanna Salomonsen Røssland

Holmedal kyrkje Laurdag 30. april kl. 11.00
Eirik Soma Ersland
Lars Eirik Holmedal
Madly Skarveland
Maria Eikemo Ersland
Mathias Ånestad-Holtermann
Sondre Soma Ersland
Willliam Saghaug
Ånund Rusten Hermansen

Uskedal kyrkje Laurdag 30. april kl. 11.00
Amund Hella Berge-Soldal
Anders Flygansvær Feet
Andre Øvstebø
Anja Måkestad Smith
Anna Framnes-Thoresen
Elena Oline Jensen Eide
Jan Arild Bondhus Vivelid
Jenny Solberg Flatebø
Joa Saghaug Kroka
Linnea Hølleland Hauge
Mats Ubanos Snilstveit
Petter Myklebust
Simon Musland
Sondre Saghaug Kjerpeseth

Ænes kyrkje Laurdag 30. april kl. 11.00
Brage Gjerde

Eid kyrkje Laurdag 7. mai kl. 11.00
Adrian Abestano Dahle
Andrine Bergli Magnussen
Erika Skaare-Fatland
Helene Emmerhoff
Ingeborg Isdal Hvidevoll
Ingrid Margrete Eik Arnevik
Magnus Jordal
Marthe Alvær Kristensen
Sara Benedikte Røen
Siren Alvær Sjo
Tomine Lygre
Veslemøy Seim Stusvik

Eid kyrkje Søndag 8. mai kl. 11.00
Bjørg Ommer Bjelland
Hanna Sjøvangen
Isabella Johnsen
Mats Hillestad-Eide
Peter Nesheim
Sander Sjo
Tobias Ommer
Åsmund Leonard Arntsberg Sætre

Kvinnherad kyrkje Laurdag 7. mai kl. 11.00
Emilie Enes-Seberg
Jarand Guddal-Hjelmeland
Silje Flatebø Skare
Solfrid Bleie Ulvestadbakken
Tord Hjelmeland
Torje Helland Hatteberg

Kvinnherad kyrkje Laurdag 7. mai kl. 13.00
Astrid Lovise Dommersnes
Håvard Hjelmeland
Karoline Kårstad
Klara Bartlett Enes Mehl
Tord Sverresson Hatteberg
Trond Christian Skartveit

Kvinnherad kyrkje Søndag 8. mai kl. 11.00
Alexander Hellesøy Gørbitz
Bettina Øye Guddal
Cathrine Enæs
Håkon Kvamsdal Guddal
Ida Kristoffersen Øyjord
Maria Hass Solheim
Nils Ivar Mehl Vorland
Norah Huse Kristoffersen
Thea Lycke Sundal

Husnes kyrkje Laurdag 7. mai kl. 11.00
Giselle Alexandra Onate Pellos
Gunnhild Rogstad Gudding
Julie Nielsen
Linnea Eliassen
Maren Haugland
Marie Louise Hope Ravenel
Markus Hilde Nundal
Natalie Vekve
Noah Bruntveit
Sophia Reigne Polo
Tuva Røyrvik Olderkjær

Husnes kyrkje Søndag 8. mai kl. 11.00
Alva Nyrud Uppheim
Amira Moustafa Said
Angelica Eikenes Andersen
Dagny Kroka Raudstein
Nina Soikham Saghaug
0ddgeir Korsvold Sjo
Sander Tofte
Troy Eikeland Voster

Valen kyrkje Laurdag 14. mai kl. 11.00
Andrea Ingvaldsen Ingvaldsen Høydal
Anton Aarthun
Emma Marie Thorkildsen
Kine Vermedal Tungesvik
Morten Kjerpeseth Rusten
Ole Tvedt
Victoria Svendsen Andreassen

Varaldsøy kyrkje Laurdag 14. mai kl. 11.00
Eirik Gjuvsland Skjelnes
Emma Sandvik Rødal

Ølve kyrkje Søndag 15. mai kl. 11.00
Hanna Alexandra Lillefosse
Julie Bjørkelund
Marie Srisap-Traavik

Hatlestrand kyrkje søndag 22. mai kl. 11.00
David Eikeland
Jenny Håland Lie
Lilli Tuften Aksnes-Øystese
Merethe Gårder Eikeland
Nikolai Jacobsen
Odin Mikal Uglenes-Falch

Åkra kyrkje Kr. himmelfartsdag 26. mai kl. 11.00
Agathe Ølvestveit

Tilbake