Konfirmasjonar 2020


GRATULERER! Endeleg reknar me med at me skal få gjennomført årets konfirmasjons-gudstenester. Først ut er konfirmantane i Varaldsøy kyrkje laurdag 22. august kl 11.00. NB! Pga korona-situasjonen er årets konfirmasjonsgudstenester kun for inviterte gjester til ein av konfirmantane.

 

Me er inne i ein periode der me framleis må vera førebudd på at ting kan endre seg, men slik det ser ut nå skal endeleg dei 124 konfirmantane i kyrkja i Kvinnherad og få si konfirmasjons-gudsteneste. I nokre kyrkjer har me lagt inn nokre ekstra gudstenester, så nå er det faktisk planlagt heile 19 konfirmasjonsgudstenester i Kvinnherad. Pga smittevern og plassrestriksjonar vil dei fleste likevel oppleve at ikkje alle som kjem i selskapet kan få med seg høgtida i kyrkja. 

NB! Pga korona-situasjonen er altså årets konfirmasjonsgudstenester kun for inviterte gjester til ein av konfirmantane, og me har informert dei føresette om kor mange gjester dei kan ha med seg i dei ulike kyrkjene.

Konfirmasjonane er planlagt som dette:

VARALDSØY KYRKJE Laurdag 22.08.2020 kl 11.00
Jonas Tadchana Hongkham Nielsen
Lasse Bjørnevik
Sigve Skjelnes Haukenes
Solvår Gjuvsland Skjelnes

KVINNHERAD KYRKJE Laurdag 29.08.2020 kl 11.00
Astrid Øyre
Gaute Lyngnes Tungesvik
Ingrid Omvik
Ingrid Jonette Håvik Ljones
Kent Kristian Unavia Hansen
Madel Søllesvik
Magnus Haugse
Maud Skei Mo
 
KVINNHERAD KYRKJE Laurdag 29.08.2020 kl 13.00
Astrid Enes
Elisabet Brakestad Boge
Ida Skår Olderkjær
Johannes Brakestad Boge
Marcus Enes-Seberg
Marta Guddal Einan
 
HUSNES KYRKJE Laurdag 5.9.2020 kl 11.00
Adrian Vimme
Adrian Lie Nupen
Ariana Olsen Rørvik
Ariana Elise Nilsen Enæs
Daniel Alexander Morstad Attille
Eirik Hellesen Tømmervik
Eirik Sørstrømmen
Joakim Petterson
Johannes Bru Røssland
 
KVINNHERAD KYRKJE Laurdag 05.09.2020 kl 11.00
Emilie Lokøy Meling
Haakon Myklebust Skjelnes
Halvor Bjørnebøle Hass
Hedda Håheim Svendsen
Ingrid Mikkelsen Eik
Magnus Hegland Kvernmo
Markus Øye Guddal
Ulrikke Olsen Søllesvik
Vebjørn Oppheim Hjelmeland
 
HUSNES KYRKJE Laurdag 5.9.2020 kl 13.00
Annie Kloster
Cecilie Medhaug
Ingeborg Thoresen Saghaug
Jenny Christin Eide
Sander Ersland-Totland
Silje Olderkjær Kolaas
Victoria Sønstabø
 
KVINNHERAD KYRKJE Laurdag 05.09.2020 kl 13.00
Amalie Skåla Seglem
Andrea Melheim
Frida Mælen Lægland
Gunnar Hestad
Snorre Johannes Fredheim Jenssen
 
HUSNES KYRKJE Søndag 6.9.2020 kl 11.00
David Probert
Eirik Heggenes Anuglen
Ellen Marie Vigrestad
Mathilde Røssland
Odin Tofte
Sofie Amalie Øvstebø
Vanesse Vangen Horne
Ylva Dahl Sindradottir
 
USKEDAL KYRKJE Sundag 06.09.2020 kl 11.00
Anna Elisabeth Samland Eik
Fredrik Simensen Haugland
Johannes Legland
Oliver Enes
Pål Ingmar Haugland
Ruth Maria Myklebust
Sivert Stensletten
Tobias Hella Berge-Soldal
 
USKEDAL KYRKJE Sundag 06.09.2020 kl 13.00
Anders Haugland
Jonas Klette Hansen
Nikolai Strüter Vågen
Olve Simonnes Tveit
Patrick Steinsletten
William Hjønnevåg
 
EID KYRKJE Laurdag 12.09.2020 kl 11.00
Bjarte Teigen Sætre
Elias Skaare-Fatland
Emma Størksen
Kjell Cristian Johnsen
Malin Sætre
Mathilde Bjørnebøle Ersland
Nathalie Ringheim Reigstad
Sander Mitchell Eide
Serine Sørstrømmen Bondhus
Sindre Alvær Sjo
 
HATLESTRAND KYRKJE Laurdag 12.9.2020 kl 11.00
Fredrik Nistad
Helena Svåsand Hauge
Henning Ulvenes Yndestad
Jonas Emil Dahl Langåker
 
HATLESTRAND KYRKJE Laurdag 12.9.2020 kl 13.00
Adrian Tuften Aksnes-Øystese
Elias Boland Johansen
Mona Mi Silke
 
EID KYRKJE Sundag 13.09.2020 kl 11.00
Alexander Alver Sjo
Amalie Hillestad-Eide
Amandus Sivertsen Sørstrømmen
Anna Ullebust Feet
Jannike Myhre Arnevik
Linnea Eide
Maria Karin Eide
Mats Hansen Eide
Sindre Lagård Eide
Vebjørn Emmerhoff Anuglen
 
ØLVE KYRKJE Søndag 13.9.2020 kl 11.00
Heidi Nepstad
Mathilde Vikane
Mathilde Sofie Traavik
Mia Håvik
Patrick Ystaas
Tiril Nepstad
Viktoria Moss
 
VALEN KYRKJE Lørdag 19.9.2020 kl 11.00
Erling Opsanger-Tveit
Johannes Eide Myklebust
Jostein Tøkje Berntsen
Martine Ersland Nybø
Oliver Røssland Fatland
Serina Avsnes Saue
Tuva Sæbø-Larsen
 
VALEN KYRKJE Lørdag 19.9.2020 kl 13.00
Bendik Aarthun
Helle Hass Lunde
Ingrid Johnsen
Jonas Helland
Ludvik Mathias Grasdal
Mathias Tvedt
Oda Alvestad Kvamme
 

HOLMEDAL KYRKJE Søndag 20.9.2020  kl 11.00
Adele Askeland
Emil Johan Broks
Erlend Anfinsen
Sander Bruvik Djuve
Sofia Handeland
Storm Rusten Hermansen

ÅKRA KYRKJE Laurdag 3.10.2020 kl 11.00
Madeleine Mikkelsen Kjærstad Berge

 

Me har dessverre ikkje kapasitet til å streame alle desse gudstenestene her på nettsida, men kvart enkelt sokn har teke stilling til dette. Planen er at konfirmasjonane i Kvinnherad kyrkje, Hatlestrand kyrkje og Ølve kyrkje kan verta å sjå her på nettsida vår.

Gratulerer med dagen, kjære konfirmantar!
Lykke til med livet vidare!

Tilbake